Ochutnávky s  Fine Wines

 

Našim klientom ponúkame tri rôzne druhy ochutnávok: ochutnávka ako príjemný doplnok k organizovanému večernému podujatiu, ochutnávka ako hlavný cieľ  podujatia s Fingerfood alebo Dine & Wine zahŕňajúce niekoľko chodové menu s vhodnými vínami.

Ochutnávky vieme zabezpečiť v rustikálnych, či elegantných priestoroch. Spolupracujeme s hotelmi a reštauráciami v Bratislave ako aj na celom Slovensku. Kladieme veľký dôraz na to, aby kvalita a úroveň prostredia zodpovedali aj kvalite vína! V prípade záujmu vieme zabezpečiť celé podujatie. Realizácia môže zahŕňať  výber miesta, pozvánky, dohovory k menu, registráciu účastníkov, návrhy k priebehu podujatia ako aj zaujímavé detaily k téme podujatia. Ochutnávky ponúkame v anglickom, nemeckom a slovenskom jazyku. 

V rámci ochutnávky ponúkame zvyčajne 8 až 12 vín. Ochutnávky môžu mať špeciálne tématické zameranie napr.:

  • kontinenty (Európa, Pacifik, Afrika, Severná a Južná Amerika),
  • krajina (existuje ca. 30 zaujímavých vinárskych krajín),
  • regióny (v Európe napr. Piemont, Languedoc, Bordeaux, Rhein, Rhone),
  • vinári/ producenti.

 

A kde všade ste už mohli okoštovať naše vína? Na recepciách Portugalského veľvyslanectva v Bratislave, na podujatiach Holandskej obchodnej komory, Švédskej obchodnej komory v Bratislave, na degustačných večeroch Wine & Dine v našich partnerských hoteloch a reštauráciach, na charitatívnom podujatí v SND v Bratislave, na narodeninovej party časopisu ExClusive, na golfovom turnaji spoločnosti MEDCORP Slovakia s.r.o., na koncerte v Primaciálnom paláci v Bratislave organizovanom austrálskym veľvyslancom vo Viedni, na Country báloch v Záhorskej Bystrici a na mnohých ďalších súkromných degustáciach, či gurmánskych slávnostiach.